KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7334057
nr 733 4057
Etsning
sign. PB, barn, motivets mått: 22x17
Utrop:
500 kr
Såld:
550 kr
måndag 9 januari 2012
kl 17:56:01
500 kr
150 kr
All världens barn (Lisa Larson)
Signe Persson-Melin (f. 1925)